BUJ

Nosūtīsim Tev bezmaksas mīksto aploksni, ar kuras palīdzību mobilie tālruņi drošā veidā nonāks līdz mums. Vienā aploksnē var ietilpināt līdz 6 mobilos tālruņus. Aploksni nogādā tuvākajā "Omniva" pakomātā.
Lai nosūtītu veiksmīgi aploksni mums no Latvijas, viss kas Tev ir jādara, ir jāseko 5 vienkāršiem soļiem:
1) Tu saņemsi SMS īsziņu ar unikālu kodu un instrukciju dienā, kad Mobiler sagatavos izsūtīšanai mīksto aploksni. Šo īsziņu ar kodu saglabā!
2) Kad esi saņēmis no mums savā pastkastē mīksto aploksni un to sagatavojis sūtīšanai, dodies ar sagatavoto sūtījumu uz tuvāko Omniva pakomātu un izmanto SMS īsziņā saņemto kodu, ievadot kodu Omniva pakomātā. Izvēlies sūtījuma veidu kā “Iepriekš sagatavotu sūtījumu nosūtīšana”, ievadi kodu un izvēlies pakas izmēru “S”.
3) Pakomāta terminālis Tev izdrukās speciālu Omniva uzlīmi.
4) Uzlīmē šo uzlīmi uz aploksnes/sūtījuma tam paredzētajā vietā (uz aploksnes būs norādīts lauks).
5) Pēc tam, kad skapīša durvis ir atvērušās, ievieto tur savu aploksni, aizver durvis un apstiprini, ka sūtījums ir nodots.

Jā. Iepērkam arī salūzušus tālruņus, par kuriem maksāsim 65% (salūzis), 25% (saplīsis ekrāns) un 10% (tāds, kuru nevar ieslēgt) no mājaslapā atzīmētās strādājoša tālruņa cenas. Kā izņēmums ir mobilie tālruņi, kurus vairs nevar salabot. Tos pieņemsim un pārstrādāsim saskaņā ar nosacījumiem, tomēr finansiālu atlīdzību diemžēl piedāvāt nevaram.

Izraugies izvēlnē „Meklēt mobilo tālruni” mobilā tālruņa ražotāju un mēģini sameklēt tālruni pēc attēla un nosaukuma. Ja tomēr mūsu mājaslapā to neizdodas sameklēt, sazinies ar mūsu klientu apkalpotājiem un nosauc sava mobilā tālruņa marku, modeli un apraksti tā stāvokli. Mēs noteikti izteiksim savu piedāvājumu.

Pērkam un pieņemam visus mobilos tālruņus neatkarīgi no to vecuma un stāvokļa. Mūsu mājaslapā ir uzrādīti vairāk nekā 1800 dažādi modeļi. Ceram, ka starp tiem atradīsiet arī savējo.

Mums nosūtīto mobilo tālruņu atmiņa tiks dzēsta ar visiem tajā esošajiem datiem, līdz tie atkal tiks nodoti tālākā izmantošanā. Saglabā visu Tev svarīgo informāciju pirms tālruņa nosūtīšanas mums, jo pēc tam Tev nebūs vairs iespējams tālrunī esošos datus atgūt.

Tālrunis, kas darbojas, ir pilnībā vesels, bez fiziskiem bojājumiem un darba kārtībā komplektā ar akumulatoru. Salauztam tālrunim ir vērojamas dažādas vainas, piemēram, nav akumulatora, tomēr darbojas ar mūsu testa akumulatoru, fizisks bojājums, saplēsts displejs/ ekrāns, trūkstošas daļas, salauztas pogas vai slēdži, saplīsusi kamera, klaviatūra, skaļrunis, mikrofons, bojāts SIM-kartes lasītājs vai lādētāja ligzda. Telefons vairs nepakļaujas remontam, ja tam ir bojāta mātes plate (PCB), tas ir fiziski smagi bojāts (piemēram, pārlauzts) vai tas ir zagts (bloķēts IMEI kods).

Nosūtīsim maksājuma apstiprinājumu uz e-pastu, tiklīdz maksājums ir veikts. Tajā tiks norādītas atsūtīto tālruņu cenas un stāvokļi.

Pilnībā pietiek, ja nosūtīsi tikai tālruni kopā ar akumulatoru.

Veiksim apmaksu 48 stundu laikā pēc mūsu ekspertu novērtējuma. Parasti veicam maksājumu tajā pašā dienā. Izmantojam Swedbank pakalpojumus, tāpēc maksājums uz citām bankām var nonākt tikai nākamajā darbdienā.

Par Tavu sūtījumu pasta izdevumus sedzam no savas puses, proti, tālruņa nosūtīšana mūsu aploksnē Tev ir bez maksas.

Maksājam vienīgi par modeļiem, kas nākuši no oriģināliem ražotājiem. Visi mums atsūtītie viltotie mobilie tālruņi tiek iznīcināti un par tiem netiek maksāts. Populāri atdarinājumi ir, piemēram, Samsung Galaxy S3/S4/S5/S6/S7, HTC One sērija un Apple iPhone modeļi.

Jā. Saskaņā ar nosacījumiem nododam uz atkārotu izmantošanu arī citu papildu aprīkojumu, piemēram, austiņas, vadus utt. NB! Par tiem mēs neveicam apmaksu.

Mobilā tālruņa vērtība tiešā veidā ir atkarīga no tālruņa markas, modeļa un stāvokļa. Mūsu mājaslapā norādītās cenas tiešā veidā ir atkarīgas no konkrētā tālruņa pieprasījuma pasaulē.

Tālruņa marka bieži vien ir redzama tieši uz mobilā tālruņa korpusa, priekšējās vai aizmugurējās malas. Tālruņa modelis lielākoties redzams uz IMEI uzlīmes, kas atrodas zem akumulatora, vai no sistēmas.

Var gadīties, ka tālruni, kas ir labā darba kārtībā, piemēram, Nokia 6100, netiek maksāta atlīdzība. Tas galvenokārt ir tādēļ, ka šim tālrunim tālākās pārdošanas vērtība ir tik maza, ka tas nesedz izdevumus par tā tālāku apsaimniekošanu saskaņā ar nosacījumiem.

Jā. Pieņemam visus tālruņus. Ja tie ir nevērtīgi, tad saskaņā ar nosacījumiem novirzīsim to uz tālāku pārstrādi.

Vienā aploksnē vidēji var ievietot 6 mobilos tālruņus. Vienmēr var pasūtīt arī vairākas aploksnes. Ja Tev ir vairāk nekā 20 tālruņu, sazinies ar mūsu klientu apkalpotājiem, nosūtīsim Tev lielāku paku, kur ievietot tālruņus.

Jā. SIM/ PIN/ PUK atslēgas kodi neietekmē tālruņa vērtību.

Nē. Operatora bloķētie tālruņi neietekmē par tālruni izmaksājamo cenu.

Akcija

 1. SIA „Samsung Electronics Baltics”, reģistrācijas numurs: 40003963909, adrese: Duntes ielā 6, Rīga, LV-1013, Latvija (turpmāk – Samsung) nolūkā popularizēt Samsung Galaxy S9 un S9+ viedtālruņus organizē Samsung Galaxy S9 un S9+ viedtālruņu iepriekšējā pasūtījuma akciju (turpmāk – Akcija).
 2. Akcija ir spēkā partneru tiešsaistes un bezsaistes veikalos, kas norādīti Samsung mājaslapā (turpmāk – Veikals).
 3. Akcija ir spēkā no 2018.gada 25.februāra 20.00 līdz 2018.gada 15.marta 23:59 (turpmāk – Akcijas periods).
 4. Akcijas prece ir Samsung Galaxy S9 viedtālrunis (modelis Nr. SM-G960FZBDSEB, SM-G960FZKDSEB, SM-G960FZPDSEB) un Samsung Galaxy S9+ viedtālrunis (modelis Nr. SM-G965FZBDSEB, SM-G965FZKDSEB, SM-G965FZPDSEB) (turpmāk saukta – Akcijas prece).
 5. Klientiem, kuri piedalās Akcijā, ir tiesības uz Akcijas preces ātrāku piegādi/ātrāku pirkumu, un iespēja ietaupīt līdz 450 EUR.

Piedalīšanās Akcijā tiešsaistē

 1. Lai piedalītos Akcijā tiešsaistē, klientam jānopērk Akcijas prece tiešsaistes Veikalā Akcijas perioda laikā.
 2. Tiešsaistē nopirktās Akcijas preces tiks piegādātas klientiem uz viņu norādītajām adresēm, sākot no 2018.gada 8.marta, ja klients ir veicis Akcijas preces iepriekšēju pasūtījumu līdz 2018.gada 7.marta 23:59. Vēlāk veikta Akcijas preces iepriekšēja pasūtījuma gadījumā prece tiks piegādāta, sākot no 2018.gada 16.marta.
 3. Ja klients veic apmaiņu pret savu veco viedtālruni turpmāk aprakstītajā veidā, klientam ir tiesības saņemt atlaidi atmaksas veidā līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības).
 4. Organizators sagaida, ka klienta apmaiņai nodotais viedtālrunis būs lietots. Tomēr klientam nav aizliegts nodot jaunu viedtālruni. Viedtālrunim jābūt oriģinālam – viltojumi netiks pieņemti.
 5. Lai saņemtu atmaksu pēc Akcijas preces pirkuma, klientam ne vēlāk kā līdz 2018.gada 31.martam apmaiņas nolūkā jāapmeklē mājaslapa www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, jānorāda Akcijas preces IMEI kods un jānovērtē sava vecā viedtālruņa vērtība. Klients apzinās, ka šī novērtējuma vērtība ir ilustratīva un aptuvena. Precīzu apmaiņas vērtību noteiks faktiskais apmaiņas darījuma aģents, kas norādīts augšminētajā apmaiņas mājaslapā (turpmāk – Aģents). Pēc novērtējuma izdarīšanas klientam jānodod savs vecais viedtālrunis norīkotajam kurjeram vai jāizmanto norādītais sūtījumu piegādes dienests, lai nodotu viedtālruni Aģentam. Ja Klients nenodod savu veco viedtālruni Aģentam apmaiņai, klients nav tiesīgs saņemt atmaksu *.
 6. Atmaksa līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties) sastāv no vecā viedtālruņa vērtības līdz 350 EUR apmērā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības) un fiksēta bonusa 100 EUR apmērā. Vecā viedtālruņa vērtība ir atkarība no ierīces stāvokļa un modeļa *.
 7. Aģents pārbauda vecā viedtālruņa modeli un stāvokli un klienta norādīto vērtību un apstiprina vai atjaunina klienta norādīto vērtību *.
 8. Klients saņem atmaksu Aģenta apstiprinātās vai atjauninātās novērtētās vērtības apmērā un bonusu 100 EUR apmērā. Klients saņems ziņu par novērtēšanas rezultātu pa e-pastu *.
 9. Pirms klients nodod savu veco viedtālruni norīkotajam kurjeram vai izmanto norādīto sūtījumu piegādes dienestu, klientam jāatbrīvo viedtālrunis no visiem saistītajiem klienta kontiem, tai skaitā, bet ne tikai, Google konta (visiem Android viedtālruņiem), Samsung konta (Samsung viedtālruņiem), iCloud (iOS viedtālruņiem), un pilnībā jāatjauno viedtālruņa rūpnīcas uzstādījumi. Organizators rekomendē izveidot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas. Organizators neuzņemas atbildību par jebkādu vecajā viedtālrunī atstātu privātu datu drošību *.
 10. Tiek piemēroti Veikala vispārīgie pārdošanas un piegādes noteikumi, ja šajos noteikumos nav īpaši noteikts citādi.
 11. * Lūdzam pārbaudīt noteikumus un nosacījumus, kas pieejami apmaiņas mājaslapā www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, tā kā attiecībā uz apmaiņas darījumu tiem būs priekšroka par šo noteikumu regulējumu.

Piedalīšanās Akcijā bezsaistē

 1. Lai piedalītos Akcijā bezsaistē, klientam Akcijas perioda laikā jāveic Akcijas preces iepriekšējs pasūtījums Veikala mājaslapā, kā norādīts Samsung mājaslapā, un jāiegādājas Akcijas prece Veikalā līdz 2018.gada 31.martam. Prece būs pieejama saņemšanai no noliktavas, sākot no 2018.gada 8.marta, ja klients ir veicis Akcijas preces iepriekšēju pasūtījumu līdz 2018.gada 7.marta 23:59. Ja Akcijas preces iepriekšējs pasūtījums veikts vēlāk, prece būs pieejama saņemšanai no noliktavas tikai pēc 2018.gada 16.marta.
 2. Ja klients nodod apmaiņai savu veco viedtālruni turpmāk aprakstītajā veidā, klientam ir tiesības saņemt atlaidi līdz 450 EUR apmērā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības).
 3. Organizators sagaida, ka klienta apmaiņai nodotais viedtālrunis būs lietots. Tomēr klientam nav aizliegts nodot jaunu viedtālruni. Viedtālrunim jābūt oriģinālam – viltojumi netiks pieņemti.
 4. Lai saņemtu atlaidi, klientam jānodod savs vecais viedtālrunis Veikalā Akcijas preces pirkuma laikā. Ja klients nenodod Veikalā savu veco viedtālruni apmaiņai, klients nav tiesīgs saņemt atlaidi.
 5. Atlaide līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties) sastāv no vecā viedtālruņa vērtības līdz 350 EUR apmērā (maksimālā summa, faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības) un fiksēta bonusa 100 EUR apmērā. Vecā viedtālruņa vērtība ir atkarība no ierīces stāvokļa un modeļa.
 6. Veikala personāls novērtē vecā viedtālruņa modeli un stāvokli un atbilstoši piemēro atlaidi Akcijas preces cenai.
 7. Pirms klients nodod savu veco viedtālruni Veikala personālam, klientam jāatbrīvo viedtālrunis no visiem saistītajiem klienta kontiem, tai skaitā, bet ne tikai, Google konta (visiem Android viedtālruņiem), Samsung konta (Samsung viedtālruņiem), iCloud (iOS viedtālruņiem), un pilnībā jāatjauno viedtālruņa rūpnīcas uzstādījumi. Organizators rekomendē izveidot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas. Organizators neuzņemas atbildību par jebkādu vecajā viedtālrunī atstātu privātu datu drošību

Vispārīgie noteikumi

 1. Klientam nav tiesību uz atlaidi, ja tiek konstatēts, ka klients nav ievērojis šos noteikumus vai ir negodīgi ietekmējis šīs Akcijas norisi.
 2. Piedāvājums ir paredzēts tikai klientiem mazumtirdzniecībā, un tas neattiecas uz precēm, kas tiek iegādātas tālākpārdošanas nolūkā.
 3. Sūdzības par akciju var iesniegt līdz 2018.gada 1.jūlijam, zvanot vai rakstot uz zvanu centru:
  Latvijā
  Tel. Nr.: 8000 7267
  E-pasta adrese: info@samsung.lv

  Lietuvā
  Tel. Nr.: 8800 77777
  E-pasta adrese: info@samsung.lt

  Igaunijā
  Tel. Nr.: 800 7267
  E-pasta adrese: info@samsung.ee

1. Ziņas par pircēju
Pircēja komercnosaukums ir “Redeem Nordics OÜ”, reģistrācijas numurs 11956374. Uzņēmums realizē sevi zem nosaukuma “Redeem Nordics OÜ” un www.mobiler.lv interneta mājaslapā. “Redeem Nordics OÜ” caur dažādiem mārketinga kanāliem pērk un uzkrāj mobilos tālruņus, planšetdatorus un iPod.
Akceptējot līguma nosacījumus, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar līguma nosacījumiem un Mobiler.lv mājaslapā esošo informāciju.
2. Jēdzieni
Ar jēdzienu „Klients” tiek domāta puse, kura noslēdz līgumu, lai pārdotu preci uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ” un saņemtu par preci izmaksājamo naudu un kuram pieder mobilie tālruņi, planšetdatori vai iPod, kas tiek pārdoti uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ”.
Ar jēdzienu „Līgums par apriti” tiek domāts līgums, kuru Klients aizpildītā veidā nosūta uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ” kopā ar mobilajiem tālruņiem, planšetdatoriem vai iPod. Līgums par apriti nosaka pušu savstarpējās no līguma izrietošās tiesības un pienākumus, ja vien nav norunāts citādāk.
Ar jēdzienu „Pakete par apriti” tiek domāts Līgums par apriti kombinācijā ar mīksto aploksni.
Ar jēdzienu „Mobilie tālruņi” tiek domāti mobilie tālruņi, planšetdatori un iPod.
3. Mobilie tālruņi
Klientam par mobilajiem tālruņiem izmaksājamās atlīdzības summu ietekmē mobilā tālruņa marka un modelis, kā arī to stāvoklis. Mobilie tālruņi, ņemot vērā to stāvokli, tiek iedalīti piecās cenu klasēs: tāds, kas darbojas; tāds, kas ir salūzis; tāds, kam ir saplēsts ekrāns; tāds, kuru nevar ieslēgt; tāds, kuru vairs nevar salabot. Par tālruni, kas ir darba kārtībā, tiek izmaksāta Mobiler.lv mājaslapā norādīta pilnā cena; par salūzušu tālruni 65 % no pilnās cenas; par tālruni ar saplīsušu ekrānu 25 % no pilnā cenas; par tādu, kuru nevar ieslēgt 10 % pilnās cenas; par telefonu, kuru nevar salabot/ bloķētu (iCloud Activation lock, Checkmend, Google/Samsung Account, My Xperia Theft Protection vai mobilo operatoru melnajā sarakstā) 0 %.
Darba kārtībā: pilnībā vesels, bez fiziskiem bojājumiem un darba kārtībā komplektā ar akumulatoru.
Salūzis tālrunis:
 • nav akumulatora, tomēr darbojas ar mūsu testa akumulatoru
 • fizisks bojājums
 • trūkst zināmas daļas
 • salauztas pogas vai slēdži
 • saplīsusi kamera, klaviatūra, skaļrunis, mikrofons u.tml.
 • bojāts SIM-kartes lasītājs vai lādētāja ligzda
 • bojāta programmatūra
Saplīsis ekrāns:
 • saplīsis displejs/ ekrāns
 • saplīsis skārienjutīgais ekrāns
 • ekrāns ar iedegušām krāsām
 • balts ekrāns
Tālrunis, kuru nevar salabot:
 • salauzta mātes plate (PCB), smags fiziska rakstura bojājums (piemēram, tālrunis pārlauzts)
Nestrādājošs:
 • nevar ieslēgt
 • nevar ieslēgt pilnībā (tālrunis neuzlādējas vai darbojoties iestrēgst)
 • nopietni bojāts (nav pat vesela ekrāna, iebūvētais akumulators ir uzblīdis)
Bloķēts:
 • iCloud Activation Lock (vairāk: www.icloud.com)
 • Iekārta, kurai būs aktīvs Activation Lock (Apple produkti) mēs izmaksāsim kompensāciju 0.00 €.
Palīgs Activation Lock noņemšanai:
Activation Lock ir iespējams deaktivizēt 2 veidos: attālināti (no datora) un no pašas iekārtas.
Attālināti: Dodieties uz www.icloud.com, kur ielogojieties savā iCloud kontā ar savu e-pasta adresi un paroli. Dodieties uz:
 1. "Find My Phone"
 2. "ALL DEVICES"
 3. Izvēlieties konkrēto iekārtu, kuru gribat noņemt no sava "iCloud" konta.
 4. Tālāk izvēlieties "Erase iPhone/iPad/iPod".
 5. Veiciet apstiprinājumu un ievadiet atkārtoti savu paroli.
No iekārtas: Dodieties uz
 1. "Settings"
 2. "Jūsu Vārds" vai "iCloud"
 3. "Sign out"
 4. "Delete account"
Pēc tam, kad ir izdevies atslēgt "iCloud", ir jādzēš palikusī informācija iekārtā. Dodieties uz:
 1. "Settings"
 2. "General"
 3. Izvēlieties "Erase all content and settings"
 4. Ievadiet piekļuves kodu un apstipriniet ar "Erase iPhone/iPad/iPod"
Bojājumi korpusā (piem., skrāpējumi) un mobilā tālruņa nodilums neietekmē par mobilajiem tālruņiem izmaksājamo cenu. Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” neuzņemas atbildību par mobilā tālruņa vai tā piederumu stāvokli, kas nonācis līdz uzņēmumam.
Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” pieņem arī mobilo tālruņu akumulatorus, akumulatoru lādētājus un citus papildu piederumus, tomēr tie neietekmē par mobilajiem tālruņiem izmaksājamo naudas summu.
Par pienākumu izpildi, kas saistībā ar pārdodamajiem vai atkārtotā lietošanā nododamajiem tālruņiem izriet no trešajiem līgumiem un parādsaistībām ārpus līguma, atbild Klients. Klientam ir pienākums izbeigt visus ar mobilo tālruni saistītos līgumus, pirms mobilā tālruņa nosūtīšanas uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ”. Klientam ir pienākums izdzēst datus no mobilā tālruņa, pirms tā pārdošanas uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ”.
4. Līgums par apriti un darījuma izpilde
Ja Klients vēlas pārdot vai nodot atkārtotā lietošanā savus mobilos tālruņus, Klients apņemas izmantot Līguma par apriti anketu un mīksto aploksni. Klientam Līgumā par apriti ir jāaizpilda visi prasītie lauki un jāatgriež Līgums par apriti kopā ar nosūtāmajiem mobilajiem tālruņiem mīkstajā aploksnē uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ”.
Līgums par apriti ir saistošs abām pusēm, ja Klients Līgumu par apriti ir atgriezis aizpildītā veidā un uzņēmuma “Redeem Nordics OÜ” pārstāvis pieņēmis Līgumu par apriti, un par darījuma objektu esošos mobilos tālruņus. Tādā gadījumā Līgums par apriti ir noslēgts.
Pieņemot Paketi par apriti, “Redeem Nordics OÜ” sākotnēji atver sūtījumu, novērtē atkārtoti izmantojamo mobilo tālruņu stāvokli un uz Klienta bankas kontu, kas norādīts Līgumā par apriti, izmaksā stāvoklim atbilstošu cenu šajā līgumā vēlāk aprakstītajā veidā. Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” ir tiesīgs dokumentēt notikumus tam nepieciešamā veidā.
“Redeem Nordics OÜ” ir tiesības vienpusēji atkāpties no Līguma par apriti, ja sūtījums pirms tā nejaušas sabojāšanās un iznīcināšanās riska pāriešanas uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ” ir cietis vai, ja Līgums par apriti ir aizpildīts pretrunā ar norādījumiem.
Klients ir izpildījis no Līguma par apriti izrietošo sūtījuma nodošanas pienākumu, nododot to sūtījuma piegādātājam. Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” saņem tiesības uz visu sūtījuma saturu neatkarīgi no mantas daudzuma un kvalitātes.
5. Cena un norēķināšanās
Tiklīdz uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” ir noskaidrojis mobilo tālruņu marku, modeli un stāvokli, tiek aprēķināta pirkuma cena, kuru uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” ir gatavs samaksāt par mobilajiem tālruņiem. Pirkuma cena, kas veidojas par mobilajiem tālruņiem, atkarīga no mājaslapā Mobiler.lv atspoguļotās cenas un mobilo tālruņu stāvokļa, kas aprakstīts 3. punktā.
Norēķināšanās notiek ar bankas pārskaitījumu uz Klienta Līgumā par apriti norādīto norēķinu kontu. Norēķina konta numuram ir jābūt norādītam Līgumā par apriti, un tam ir jābūt Latvijas, Igaunijas, Lietuvas vai Somijas Republikās darbojošās bankas kontam, kas ir uz Klienta vārda.
Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” par mobilo tālruni veiks samaksu vēlākais 48 stundu laikā pēc mobilā tālruņa pieņemšanas brīža. Ar norēķināšanos tiek domāts tas, ka bankas pārskaitījums vai maksājuma uzdevums nonāk līdz uzņēmuma “Redeem Nordics OÜ” Klientam. Kā maksājuma apstiprinājums Klientam tiek nosūtīta e-pasta vēstule, kurā ir uzrādīta mobilo tālruņu marka, modelis, stāvoklis un cena.
Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” apņemas saskaņā ar nosacījumiem apsaimniekot visus tam atsūtītos mobilos tālruņus arī tad, ja par mobilo tālruni Klientam netiek samaksāts tā sliktā stāvokļa vai pārdošanas vērtības trūkuma dēļ. Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” neatgriež mobilos tālruņus sūtītājam, ja abas puses ir veikušas Līguma par apriti pienācīgu izpildi.
6. Personas dati un datu aizsardzība
Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” pārvalda klientu reģistru, kurā esošie dati tiek izmantoti, lai uzturētu un organizētu saikni ar klientiem, kā arī reģistrācijas instrukcijā noteiktajos veidos arī izplatīšanai. Klients, parakstot Līgumu par apriti, piekrīt tam, ka viņa personas dati tiek apstrādāti tajā aprakstītajā veidā un sniedz šim nolūkam savu piekrišanu.
7. Ļaunprātīga izmantošana un ļaunprātīgas izmantošanas novēršana
Uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” informē par visiem notikušajiem krāpniecības gadījumiem, likumpārkāpumu mēģinājumiem un citām pretlikumībām. Gadījumā, ja uzņēmums “Redeem Nordics OÜ” konstatē noziedzīga nodarījuma pazīmes vai vēlas tās novērst, tas var reģistrēt datus attiecīgā reģistrā. Uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ” ir tiesības ziņot policijai par likumpārkāpumiem, zagtu priekšmetu apriti un krāpniecību.
Uzņēmumam “Redeem Nordics OÜ” ir tiesības sniegt nepieciešamo informāciju policijas amatpersonām par notikušajiem un anulētajiem darījumiem, tādējādi sniedzot policijai pieeju uzņēmuma “Redeem Nordics OÜ” klientu reģistram.
Redeem Nordics OÜ
Killustiku Põik 1, Tartu 60534
www.mobiler.lv
info@mobiiliringlus.ee